Jan Novák

5.6.1933 - 15.10.1997

S úctou vzpomínáme na pana Jana Nováka, který se narodil v Praze a zemřel v důsledku nemoci ve věku 64 let. Prožil bohatý život plný vášní a životních úspěchů. Náročnou právnickou kariéru skloubil s oddanou láskou k rodině a ve volném čase se aktivně věnoval tenisu. Ti, kteří měli to štěstí ho znát, na něj s láskou a vděčností vzpomínají. Jeho optimismus a radost ze života se staly pro mnohé inspirací.

1 z 3

Životopis

Jan Novák, se narodil v Praze, kde prožil naplněný a šťastný život. Odešel však náhle ve věku 64 let. Jan byl oddaným manželem a milujícím otcem dvou dcer. Jeho rodina byla pro něj největším pokladem.

Jeho láska a podpora byly nekonečné. Rád trávil čas se svými dětmi, hrál si s nimi a sdílel s nimi radosti i starosti života.

Pracoval jako právník, který ctil poctivost a spravedlnost. Dosáhl značných profesních úspěchů. Stal se tak vzorem pro mnohé své kolegy, kteří si ho vážili a dívali se na něj s respektem a důvěrou.

Svůj volný čas trávil Jan často na tenisovém kurtu, protože byl vášnivým milovníkem tenisu. Jeho sportovní duch a fair play byly hodnotami, které se odrážely nejen ve hře, ale i v jeho každodenním životě.

Jan Novák se též zajímal o umění, hudbu a literaturu, a rád navštěvoval místa z knih a románů.

Závěr

Janův odchod zanechal prázdnotu nejen v srdcích jeho nejbližší rodiny, ale také přátel a kolegů. Byl to výjimečný a milovaný muž, na něhož s láskou a vděčností vzpomínáme.