Podporujeme

ZŠ Štefánikova Bojkovice – Základní škola

Podporujeme Základní školu Štefánikova Bojkovice

Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit tuto výjimečnou základní školu, která se s láskou a péčí věnuje vzdělávání dětí se zdravotním postižením.

Kvalitní vzdělání pro všechny

Škola otevírá své dveře dětem se zdravotním postižením, kterým zajišťuje kvalitní a inkluzivní vzdělávání. Klade důraz na individuální přístup ke každému žákovi a s maximálním nasazením se snaží o to, aby se i děti se specifickými potřebami cítily plnohodnotnou součástí školního kolektivu.

Tým oddaných pedagogů

Za úspěchem školy stojí především zkušený a empatický pedagogický sbor, který se s láskou a péčí věnuje všem žákům. Naši učitelé neustále rozvíjejí své znalosti a dovednosti, aby co nejlépe vyhověli individuálním potřebám každého dítěte.

Inkluze a začleňování

Jedním z hlavních cílů školy je inkluze a začleňování dětí se zdravotním postižením do běžné výuky. Škola se aktivně snaží o bourání bariér a podporuje vzájemné respektování a pochopení mezi všemi žáky.

Jak se můžete zapojit?

Tím, že si zakoupíte Relicode, automaticky věnujete 10 % z Vašeho nákupu na pomoc Základní škole Štefánikova Bojkovice a dětem, které ji navštěvují.

Společně můžeme dětem se zdravotním postižením zajistit šťastné a plnohodnotné dětství!

Další informace:

Děkujeme za vaši podporu.

Sdílejte a informujte.

Pomozte nám šířit povědomí o Základní škole Štefánikova Bojkovice a o tom, jak důležitou práci vykonává. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli a rodinou a pomozte nám shromáždit co nejvíce podpory pro tuto inspirativní školu.